Menu

klubová sekce pro členy a rodiče – jak na to

Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou sekci. Prý to bude lepší pro všechny. I já jako člen/rodič budu mít všechny informace na jednom místě. Jen se v internetovém prohlížeči nebo v mobilní aplikaci přihlásím a všechno, co se týká mého působení v klubu, tam najdu.

Je to tak! Navíc to není to nic složitého. Pro rychlejší orientaci přinášíme malou nápovědu, ve které si popíšeme, jak platforma funguje a kde co najdeš.

registrace a přihlášení

Prvním krokem je vůbec se do klubové sekce, resp. do její členské části, přihlásit. K tomu ti sekretariát klubu na tvou e-mailovou adresu poslal pozvánku. Pomocí té si vytvoříš uživatelský účet a následně se svou e-mailovou adresou a vytvořeným heslem přihlásíš.

Při prvním přihlášení je třeba vyplnit všechny požadované údaje, případně udělit souhlasy, které klub po členovi vyžaduje.

No a jsi v členské sekci!

můj přehled

To je první stránka, na které se po každém přihlášení octneš. Najdeš tady všechny pro tebe důležité informace pohromadě.

Projdeme to, co by nemuselo být jasné:

 • Přepnout člena – pokud jsi rodič a máš v klubu více dětí, pod jménem máš možnost přepnout se za své další svěřence a zobrazit si členskou sekci zase z jejich pohledu.
 • ZDR. PROHLÍDKA – stav své zdravotní prohlídky – když ji máš propadlou nebo se blíží její vypršení, můžeš přes členskou sekci odevzdat novou. Stačí se prokliknout přes odkaz, vybrat datum prohlídky, nahrát sken a odeslat ho na sekretariát.
 • PLATBY – souhrn neuhrazených plateb. Když se do nich proklikneš, uvidíš své jednotlivé neuhrazené platby se všemi informacemi, které k zaplacení potřebuješ. Každá platba má i svůj QR kód – pokud používáš bankovnictví na svém mobilu, jen kód oskenuješ a všechny údaje o platbě se ti automaticky vyplní. V seznamu Uhrazených plateb si taky můžeš vygenerovat potvrzení o úhradě.
 • Členská konta – pokud tvůj klub používá členská konta, najdeš ta svoje tady. Může jít třeba o konto, na které sbíráš bonusy za pomoc klubu, nebo kam si dobíjíš kredit na placené tréninky a jiné události.
 • Údaje a kontakt – tady můžeš své údaje měnit a změny odeslat ke schválení na sekretariát.
 • Žádosti na sekretariát – přehled všech tebou odeslaných žádostí (změny údajů, odeslané zdravotní prohlídky atp.). Sekretariát může tvou žádost i zamítnout – v takovém případě ti přijde upozornění i s důvodem zamítnutí.
 • Souhlasy a GDPR – seznam všech tebou udělených souhlasů. Pokud to nastavení souhlasu umožňuje, máš možnost ho tady i odvolat.
 • Nejpodstatnější část obrazovky zabírá seznam tvých událostí, které se vpravo přehledně zobrazují i v kalendáři. Když jsi na soupisce více týmů, zobrazují se ti tady události, kterých se máš účastnit, ze všech těchto týmů. Můžeš si zobrazit události klidně na rok dopředu a rovnou na ně vyjádřit svou účast. 
 • Ve vrchní liště vidíš zvoneček, do kterého ti chodí všechna důležitá upozornění – na nové příspěvky na zdech, nové platby, zamítnuté žádosti na sekretariát atp. 
 • Taky si nahoře po kliknutí na své jméno můžeš změnit přihlašovací e-mail, heslo, jazyk nebo se třeba odhlásit.

klubová zeď

Tady najdeš důležitá klubová sdělení a informace. Mají sem přístup úplně všichni členové klubu.

 • Vedení klubu sem přidává příspěvky. K těm může být připojena i příloha nebo třeba anketa. 
 • Jednotlivé příspěvky můžeš komentovat a vzniká tak pod nimi diskuze.
 • Napravo je další kalendář – protože jsi na Klubové zdi, je to kalendář celoklubových akcí.

zdi mých týmů

Fungují podobně jako Klubová zeď. Máš přístup na zdi těch týmů, na jejichž soupisce jsi.

 • Nahoře vidíš nejbližší událost daného týmu, které se máš účastnit.
 • Pod ní se může zobrazovat týmová nástěnka.
 • Na týmové zdi můžeš na rozdíl od té klubové přidávat i hlavní příspěvky pomocí tlačítka “+” vpravo nahoře.
 • Pod kalendářem vidíš realizační tým – můžeš si na někoho kliknout a zobrazit si jeho kontakty.

další věci

V levém menu dále pod zdmi týmů vidíš další důležité položky. 

Dokumenty – když s tebou klub chce sdílet nějaký dokument, najdeš ho tady. Může jít třeba o formulář zdravotní prohlídky nebo jakékoli jiné podklady a soubory, které si tady můžeš jednoduše stáhnout a třeba vytisknout.

E-přihlášky – to jsou události většího charakteru – třeba soustředění nebo letní kemp. Můžeš se tady na ně přihlašovat. Jakmile se přihlásíš a vedení tvou účast schválí nebo zamítne, přijde ti upozornění. Když tě schválí, může se ti rovnou automaticky vygenerovat platba, pokud se za událost něco platí. Ohledně toho ti taky přijde notifikace.

Nominace – jsou to události, většinou zápasy nebo turnaje, na které jsi byl/a osobně nominován/a. Máš možnost každou nominaci přijmout, nebo odmítnout.

Pořádání – tady najdeš pozvánky na události, které vedení vytvořilo, když potřebuje s něčím pomoct – třeba s pořádáním zápasu nebo turnaje nebo s čímkoli jiným. Taková událost může být spojena i s nějakou odměnou, kterou za pomoc dostaneš.

kam dál

Pokud ti něco nepůjde, kontaktuj správce klubové sekce ve vašem oddílu. Ten ti se vším pomůže nebo se poradí přímo s námi.

Další konkrétněji zaměřené pomocné články najdete na našem webu.