Články podpory

Pokud si s něčím v klubové platformě eos nevíš rady, zkus najít odpověď tady.

Tato horká novinka přichází do klubové sekce s velkou aktualizací na verzi 2.6. Vytvořili jsme celý nový modul Členská konta, chytře ho provázali s dalšími, a tím jsme do klubové sekce přidali řadu nových skvělých funkcí, které určitě oceníte. Především je díky členským kontům možné pracovat s bonusy, odměnami a účastnickými poplatky! Pojďme si vše představit.
Klubovou platformu eos je možné propojit s florbalovým informačním systémem FIS Českého florbalu, ze kterého se pak do platformy automaticky stahují např. zápasy pro jednotlivé týmy. V tomto článku si ukážeme několik jednoduchých kroků, které je pro to potřeba udělat.
Když už máš mobilní appku z obchodu Google Play nebo App Store nainstalovanou, musíš si do ní přidat svůj klub. V tomto návodu ti popíšeme, jak si váš klub do appky přidáš.
Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou platformu eos. Prý to bude lepší pro všechny. I já jako člen/rodič budu mít všechny informace na jednom místě. Jen se v internetovém prohlížeči nebo v mobilní aplikaci přihlásím a všechno, co se týká mého působení v klubu, tam najdu.
Když jste v klubové platformě eos noví, jedním z prvním kroků je hromadný import členů, kterým v rychlosti vytvoříš vaši členskou databázi klidně po stovkách osob. V tomto článku si vysvětlíme, jak si připravit tabulku (CSV soubor), pomocí které členy do klubové platformy hromadně nahraješ.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář