Reference

Sokol Pardubice

Systém eos nám šetří jak čas, tak náklady. Obrovsky se nám zrychlila administrace s členskou základnou a zefektivnil systém evidence členů a plateb.

Vít Drašar
starosta, Sokol Pardubice
1 / 11
FK Brandýs-Boleslav

Na eos club zone nás nejvíce potěšilo to, jak je možné vybírat příspěvky a komunikovat je směrem k rodičům. Jak transparentní ten proces může být.

Martin Vyroubal
koordinátor mládeže, FK Brandýs-Boleslav
2 / 11
Atletický klub Olomouc

Krásně se nám sjednotila komunikace mezi kanceláří, trenéry a jednotlivými členy klubu. Příjemně nás překvapila i odezva od členů a rodičů.

David Uhlíř
předseda, Atletický klub Olomouc
3 / 11
ACEMA Sparta Praha

Na eos nejvíce oceňujeme, že máme díky němu klub na jednom místě, což nejvíce oceňujeme při organizaci nejrůznějších klubových akcí.

Daniel Wertheim
marketingový manažer, ACEMA Sparta Praha
4 / 11
FBŠ Bohemians Praha

Největší úsporou je úbytek mailové komunikace, protože rodiče tady najdou všechno – nominace, docházky nebo platby. To vše jde skrz EOS.

Adéla Bočanová
sekretářka, FBŠ Bohemians Praha
5 / 11
Florbal Mladá Boleslav

Na eos club zone oceňujeme přehlednost, jednoduchost a velice intuitivní prostředí.

Tadeáš Chroust
provozní manažer a sekretář, Florbal Mladá Boleslav
6 / 11
ČVK Praha

Platforma eos mi neuvěřitelně šetří čas. Stačí tam bouchnout, že máme závody a rodiče si tam vše přečtou. Díky tomu máme víc času na tréninky s dětmi.

Monika Perglerová
koordinátorka mládeže, ČVK Praha
7 / 11
BK Armex Děčín

Eos zjednodušil a zcentralizoval fungování našeho klubu. Největší úspora je čas a energie trenérů, kteří mají správu svých týmů mnohem jednodušší.

Jakub Důra
sportovní manažer, BK Armex Děčín
8 / 11
Eagles Praha

Appku bych doporučila všem klubům, které chtějí být moderní a chtějí komunikovat online, což je podle mě v dnešní době must-have. S EOS to navíc zvládne i laik.

Veronika Burianová
sportovní manažerka, Eagles Praha
9 / 11
Kanonýři Kladno

Neustále mě překvapuje individuální přístup v podpoře. Zásadní připomínky, náměty nebo dotazy jsou řešeny vždy téměř obratem.

Ondřej Riebauer
generální manažer, Kanonýři Kladno
10 / 11
Sportklub Kladno

Dřív jsme na všechno měli papírové přihlášky a ručně jsme vystavovali doklady pro pojišťovnu. Díky eos jsme tyto procesy urychlili a zlepšili komunikaci s rodiči.

Denisa Sládková
šéftrenérka Děti na startu, Sportklub Kladno
11 / 11

Všechny reference

Reference podle sportu
Zobrazit vše
Aerobic
Americký fotbal
Atletika
Badminton
Baseball&Softball
Basketbal
Dobrovolní hasiči
Florbal
Fotbal
Hokejbal
Házená
Korfbal
Moderní gymnastika
Ostatní
Plavání
Rugby
Sokol & TJ
Tanec
Tenis
Veslování
Volejbal
Václav Ševčík

Doporučuji klubům, které jsou na rozcestí – běžte do toho. Jsme středně velký klub a systém EOS nám vyřešil komplikovanou komunikaci a administrativu. Dlouho jsme uvažovali o změně a dnes mohu říct, že jsme udělali dobře. Již teď vidíme velké zrychlení komunikace napříč celým klubem, se členy a rodiči.

TJ Lokomotiva Louny házená
Václav Ševčíkpředseda, TJ Lokomotiva Louny házená
Dana Pavličíková

EOS nám nejvíce pomáhá v oblasti komunikace – jak v rámci jednotlivých kategorií, tak hlavně pro komunikaci mezi vedením klubu, trenéry a jednotlivými hráči i rodiči. Máme teď konečně pohromadě vše na jednom místě a skončilo nám nekonečné telefonování, posílání sms, emailů a přeposílání tabulek s potřebnými daty. Správa a evidence členů, zdravotní prohlídky, platby členských příspěvků, organizace dopravy na utkání a turnaje kontrola docházky, to vše je díky EOSu mnohem jednodušší a zabere to minimum času. Velkým benefitem je uživatelsky jednoduchá mobilní aplikace, díky níž je možné rychle reagovat na změny v harmonogramu tréninků a předávat potřebné informace.

RC Zlín
Dana Pavličíkovásekretářka, RC Zlín

Eos zjednodušil a zcentralizoval fungování našeho klubu. Největší úspora je čas a energie trenérů, kteří mají správu svých týmů mnohem jednodušší.

BK Armex Děčín
Jakub Důrasportovní manažer, BK Armex Děčín
Jiří Králík

V EOS máme úplnou databázi členů rozdělenou do jednotlivých týmů, což nám umožňuje pracovat jak s každým týmem zvlášť, tak i s celou členskou základnou dohromady. Platforma nám hlídá docházku, veškeré platby, odměny trenérům, události, tréninky, nominace a představuje jednotné komunikační prostředí uvnitř klubu. Dále poskytuje aktuální data pro národní sportovní rejstříky, čímž nám pomáhá zajistit financování klubu. Spojení s webovými stránkami a sociálními sítěmi posouvá na novou úroveň prezentaci klubu, proto jsme vidět a neustále nám roste členská základna.

Volejbal Ústí nad Labem
Jiří KrálíkČlen VV a trenér, Volejbal Ústí nad Labem
Bohuslav Rom

Aplikaci EOS můžeme doporučit. Správa docházky a komunikace s jednotlivými členy klubu je mnohem snazší a přehlednější než přes různé skupiny na sociálních sítích. Velké ulehčení je pro nás i v členských příspěvcích, které se automaticky párují s bankou, takže už nemusíme hlídat a kontrolovat každou platbu.

Příbram Bobcats
Bohuslav Romprezident klubu, Příbram Bobcats
Pavla Krejzová

Při pořízení platformy EOS se mi líbil přístup podpory – komunikace byla vstřícná a otevřená všem našim dotazům ohledně fungování appky. Platforma nám v klubu zjednodušila komunikaci se svěřenci i s rodiči. Kontroluje nám přehledně docházku dětí a především máme všechny události na jednom místě, ať už jsou to závody či soustředění.

VK Slavoj Litoměřice
Pavla Krejzovátrenérka, VK Slavoj Litoměřice
Michal Černý

Vzhledem k velkému počtu členů a tréninkových skupin nám klubová platforma pomohla k lepší logistice tréninků a komunikaci s rodiči. Díky možnosti nahrávání souborů ke každé kartě člena a jejich archivaci, např. fyzioterapeutických rozborů, zdravotní dokumentace atd., se nám zautomatizovala administrativa. Fungování nám hodně ulehčila i elektronická docházka členů a evidence odtrénovaných jednotek trenérů pro správu jejich odměn. Pořídit si právě EOS bylo opravdu správné rozhodnutí.

AK Škoda Plzeň
Michal Černýsportovní ředitel klubu, AK Škoda Plzeň
Martina Průchová

Jsme s platformou EOS opravdu spokojeni. Po roce používání už si to nedovedu představit bez ní. Nejvíce nám pomáhá v tom, že máme perfektní přehled v důležitých údajích o dětech a kontaktech na rodiče. I pro rodiče je EOS velkým pomocníkem a platformu si chválí. Mají všechny informace na jednom místě a nemusí řešit WhatsApp, e-mail a další kanály.

Aerobik Team Lena
Martina Průchovávedoucí a trenérka, Aerobik Team Lena
Daniel Babčan

Na EOS sme prešli najmä kvôli členským príspevkom a v minulosti sme museli všetky platby párovať ručne. Neplatičom následne posielať manuálne pripomienky cez email. To všetko je teraz zautomatizované. Znížil sa nám počet ľudí, ktorí meškajú s platbami a ušetrili sme veľa času. Systém nám navyše slúži aj na komunikáciu s hráčmi a rodičmi, takže máme všetko na jednom mieste.

BS floorball Academy
Daniel Babčantrenér, BS floorball Academy
Jan Bílý

Jsme moc rádi, že jsme se ke spolupráci s firmou EOS rozhodli. Trenéři si chválí využití platformy jako komunikačního portálu a klubová platforma celému klubu ulehčí administrativní činnost, ubyde velké množství papírování. Při cca 250 aktivních členech je pro rodiče, hráče a trenéry super mít vše na jednom místě. Zároveň je velké plus mobilní aplikace. Za HBC Pardubice mohu ostatním hokejbalovým klubům klubovou platformu doporučit!

HBC Pardubice
Jan BílýHCM a sportovní manager, HBC Pardubice
Petr Zídek

Nejvíc si cením komplexnosti systému. Představa řídit jednotu naší velikosti, a ještě chodit do práce, je hrozná. Vlastně by to dělat nešlo. Párovat si platby, komunikovat s rodiči jen e-mailem a další věci... Takhle díky eosu to zvládáme ve třech lidech bez problému. Návratnost investice byla v případě našeho Sokola téměř okamžitá.

T.J. Sokol Dolní Chabry
Petr Zídekmístostarosta, T.J. Sokol Dolní Chabry

Na eos club zone nás nejvíce potěšilo to, jak je možné vybírat příspěvky a komunikovat je směrem k rodičům. Jak transparentní ten proces může být.

FK Brandýs-Boleslav
Martin Vyroubalkoordinátor mládeže, FK Brandýs-Boleslav
Tomáš Herník

Díky platformě eos je řízení a správa klubu mnohem jednodušší a přehlednější. Klub můžu řídit odkudkoliv, evidence členů je teď hračkou. Platba členských příspěvků se všem členům vygeneruje hromadně. Každému modernímu klubu mohu vřele doporučit.

TK Ústí nad Orlicí
Tomáš Herníkjednatel a hlavní trenér, TK Ústí nad Orlicí
Jan Dvořáček

Systém eos nám značnou mírou usnadnil a zefektivnil práci v klubu. Nyní máme všechny potřebné informace o členech na jednom místě. Družstva a jejich aktivity jsou transparentní a jednoduše přístupné pro vybrané pracovníky. Máme rychlý přehled o platbách a synchronizace s webem také funguje na výbornou. Tato propracovaná platforma je nepochybně krokem vpřed ve směru řízení jakéhokoliv sportovního klubu.

Slavoj BK Litoměřice
Jan Dvořáčekšéftrenér SCM, Slavoj BK Litoměřice
Jan Fuchs

Za relativně krátkou dobu jsme se u nás v oddíle přesvědčili o přínosu a užitečnosti systému EOS. Díky němu není problém s výběrem příspěvků, platbami za oblečení, plánování soustředění a turnajů. Zjednodušil se i systém přihlášek nových členů a potvrzování nutných dokumentů o GDPR. Za nás jednoznačně jednička s hvězdičkou.

Spectrum Praha
Jan Fuchspředseda oddílu, Spectrum Praha
Marek Lenner

Hľadali sme softvér, ktorý nám uľahčí prácu a komunikáciu s našimi členmi a rodičmi. Klubová platforma eos pokryla všetky naše požiadavky a dokonca ich ďaleko prekonala. Po výborných skúsenostiach sme sa rozhodli aj pre nový web, ktorý je moderný a ľahko editovateľný.

FBK Harvard Partizánske
Marek Lennermarketingový manažer, FBK Harvard Partizánske

Krásně se nám sjednotila komunikace mezi kanceláří, trenéry a jednotlivými členy klubu. Příjemně nás překvapila i odezva od členů a rodičů.

Atletický klub Olomouc
David Uhlířpředseda, Atletický klub Olomouc
Tomáš Syryčanský

Od zavedení klubové platformy EOS máme vše důležité pod jednou střechou. Pro nás to byl jeden z nejdůležitějších kroků v rámci zkvalitňování služeb pro naše členy a taky pro nás samotné. I rodiče hodnotí EOS pozitivně, jako velký krok vpřed.

FD Teplice a Sport Krupka s.r.o.
Tomáš Syryčanskýpředseda a manažer, FD Teplice a Sport Krupka s.r.o.
Jiří Vlček

Systém EOS pro náš klub představuje v rámci komunikace, správy a dalších oblastí vstupenku do 21. století. Zjednodušení, efektivita a větší přehled pro trenéry, sportovce, členy i rodiče – to považuji za velké plusy této platformy. Navíc se EOS neustále vyvíjí a reaguje na aktuální trendy.

KPSP Kometa Brno
Jiří Vlčekpředseda klubu, KPSP Kometa Brno
Martin Porembski

Systém EOS jsme vybírali z několika možných software pro vedení klubu a tento splnil naše požadavky na jednoduché ovládání, usnadnění administrativy klubu, výběr příspěvků, komunikaci s rodiči, docházku na akce i kalendář klubových akcí. Taktéž podpora vývojářů je na výborné úrovni, kdy reagují okamžitě na naše dotazy. Pro vedení klubu to přineslo velkou časovou úsporu. I rodiče hodnotí platformu eos pozitivně, jako velký krok vpřed.

FK Gascontrol Havířov
Martin Porembskimanažer klubu, FK Gascontrol Havířov
Martin Zozulák

Jako hráč mám díky eos absolutní přehled o fungování svého družstva. Přesně vím, kde a kdy mám být, a nemusím nic složitě hledat na různých místech. V podstatě neexistuje informace, kterou bych v eos club zone nenašel. Z pohledu člena výkonného výboru nám platforma eos řeší v podstatě celou komunikační agendu.

Sokoli Pardubice
Martin Zozulákhráč a generální manažer, Sokoli Pardubice
Jana Sasynová

Oceňujeme docházkový systém, který se nám stal obrovským přínosem po zpracování mezd pro trenéry. Přehled docházky se také hodí pro různé dotační programy. Pro rodiče, děti a členy se staly vzkazy na nástěnce bezpečným, pohodlným a rychlým zdrojem informací. Eos nám zajišťuje dokonalý, ucelený přehled informací o našich členech a platbách členů a rychlou informovanost o všem důležitém, co se děje v oddíle.

TJ Třineckých Železáren
Jana Sasynovávedoucí sportovního střediska atletiky, TJ Třineckých Železáren
Jan Hájek

Největší přínos systému eos vidím v tom, že máme kontakty na jednom místě, dostupné kdykoli online a napříč všemi kategoriemi. Komunikace se tedy velmi zjednodušila. Také máme díky platformě hezký přehled v příspěvcích.

VK Blesk
Jan Hájektrenér, VK Blesk

Platformu eos ráda využívám, protože se jedná o výborný nástroj, kde se dozvím vše, co ohledně našeho týmu potřebuji – jestli máme zaplacené příspěvky, kdy synovi končí lékařská prohlídka, mohu ho zde omluvit z tréninku. Zjistím tam taky, kdo všechno jede na turnaj a můžeme se domluvit s ostatními rodiči na společné dopravě, když na ně nemám kontakt.

FbK Orlicko-Třebovsko
Helena Vlčkovárodič hráče, FbK Orlicko-Třebovsko

Systém eos nám šetří jak čas, tak náklady. Obrovsky se nám zrychlila administrace s členskou základnou a zefektivnil systém evidence členů a plateb.

Sokol Pardubice
Vít Drašarstarosta, Sokol Pardubice
Pavel Kasal

Platforma EOS nám přinesla už od samého začátku zjednodušení administrativy, komfort a rychlost v zadávání klubových akcí a informovanosti o nich, stejně jako výborný přehled a kontrolu účasti na trénincích jednotlivých týmů klubu. Byl jsem překvapen, jak rychle vzali členové klubu všech věkových kategorií EOS platformu za svou.

Painbusters Most
Pavel Kasalpředseda klubu, Painbusters Most
Josef Kozel

Spolupráce s eos pro nás přinesla tolik potřebný posun v organizaci klubu na novou úroveň. Vyzkoušeli jsme i jiné appky, ale teprve u eos jsme našli toho správného parťáka pro digitalizaci klubu. Platforma s mobilní aplikací přinesly komfort, který už nutně při práci potřebujeme. Navíc jsme implementaci zvládli ve velmi krátkém čase. Máme i nový eos web, který je napojený na IS svazu, takže se na něm data aktualizují automaticky. Ostatním hokejbalovým klubům můžeme jen doporučit!

SK Ježci Heřmanův Městec
Josef Kozelpředseda klubu, SK Ježci Heřmanův Městec

Největší úsporou je úbytek mailové komunikace, protože rodiče tady najdou všechno – nominace, docházky nebo platby. To vše jde skrz EOS.

FBŠ Bohemians Praha
Adéla Bočanovásekretářka, FBŠ Bohemians Praha
Vít Koplík

Díky platformě eos se nám zpřehlednila a zjednodušila práce vedení klubu a hlavně komunikace směrem do klubu. Pro členy vedení to celkově přineslo velkou časovou úsporu.

1. FC Viktorie Přerov
Vít Koplíkmístopředseda klubu, 1. FC Viktorie Přerov
Jan Smrž

Eos má opravdu skvělou podporu od vývojářů, kteří na naše dotazy reagují okamžitě. Na programu si jinak nejvíce vážím toho, že nám velice usnadnil veškerou administrativu spojenou s klubem (platba příspěvků, vedení docházky, přehledná komunikace s hráči a rodiči, vystavování potvrzení za úhradu, potvrzení pro pojišťovny, ...). No zkrátka vše je na jednom místě.

T.J. Sokol Srbice
Jan SmržT.J. Sokol Srbice

Na eos club zone oceňujeme přehlednost, jednoduchost a velice intuitivní prostředí.

Florbal Mladá Boleslav
Tadeáš Chroustprovozní manažer a sekretář, Florbal Mladá Boleslav

Platforma eos mi neuvěřitelně šetří čas. Stačí tam bouchnout, že máme závody a rodiče si tam vše přečtou. Díky tomu máme víc času na tréninky s dětmi.

ČVK Praha
Monika Perglerovákoordinátorka mládeže, ČVK Praha
Patrik Fiferna

Platforma eos nejen zvýšila naši efektivitu, ale přispěla i k lepšímu vnímání našeho klubu jak z pohledu rodičů, tak i fanoušků. Dalším benefitem je příjemná a flexibilní spolupráce s vývojáři systému.

SK Polaban Nymburk
Patrik Fifernapředseda klubu, SK Polaban Nymburk

Appku bych doporučila všem klubům, které chtějí být moderní a chtějí komunikovat online, což je podle mě v dnešní době must-have. S EOS to navíc zvládne i laik.

Eagles Praha
Veronika Burianovásportovní manažerka, Eagles Praha

Neustále mě překvapuje individuální přístup v podpoře. Zásadní připomínky, náměty nebo dotazy jsou řešeny vždy téměř obratem.

Kanonýři Kladno
Ondřej Riebauergenerální manažer, Kanonýři Kladno

Dřív jsme na všechno měli papírové přihlášky a ručně jsme vystavovali doklady pro pojišťovnu. Díky eos jsme tyto procesy urychlili a zlepšili komunikaci s rodiči.

Sportklub Kladno
Denisa Sládkovášéftrenérka Děti na startu, Sportklub Kladno

Na eos nejvíce oceňujeme, že máme díky němu klub na jednom místě, což nejvíce oceňujeme při organizaci nejrůznějších klubových akcí.

ACEMA Sparta Praha
Daniel Wertheimmarketingový manažer, ACEMA Sparta Praha
Adéla Radilová

Jednou z hlavních náplní mé práce je uživatelské testování softwaru. A u eosu jsem na žádné uživatelské nedostatky nenarazila. Vše je naprosto intuitivní a bezproblémové. Funkční mobilní aplikace je třešničkou na dortu. A protože jsem nejen vedoucí, ale také rodič, můžu eos chválit i z tohoto pohledu. Ještě nikdy se mi v žádné jiné platformě jednotlivé účty nespárovaly tak jednoduše. Děti mám pod jedním přihlášením a v rámci něj jen překlikávám z jednoho na druhé. Eos máme v provozu pár dní a rodiče i trenéři mi posílají pouze pozitivní zpětné vazby, takže vidím, že mé nadšení bylo oprávněné.

Sokol Zvole
Adéla RadilováVedoucí mládeže, Sokol Zvole
Marek Jaroň

S EOS jsme v klubu moc spokojení. Platforma usnadnila komunikaci mezi vedením a rodiči. Také přes ní organizujeme zápasy, tvoříme přihlášky na soustředění a turnaje nebo řešíme platby. Velmi doporučujeme!

Handball Club Nový Jičín
Marek Jaroňčlen VV a trenér, Handball Club Nový Jičín
Ondřej Pechanec

Systém eos jsme si vybrali z důvodu funkčnosti a přehlednosti. Oproti jiným aplikacím, které jsme zkoušeli, má opravdu hodně propracovaných funkcí. Díky eos také můžeme být v každodenním kontaktu s našimi členy a jejich rodiči.

SK Kosmonosy
Ondřej Pechanecsekretář, SK Kosmonosy
Radek Klepal

Aktuálně největším přínosem aplikace eos je u nás zlepšení a zjednodušení výběru členských příspěvků. Trenérům mládeže odpadlo jejich vybírání před tréninky a po nich a nošení finanční hotovosti po kapsách. Druhou super oblastí je on-line přihlašování členů na akce.

FK Mladcová
Radek Klepalmístopředseda klubu, FK Mladcová
Tomáš Kainráth

Díky systému EOS jsme mohli konečně vymazat nekonečný počet excelových a wordových dokumentů, protože v aplikaci máme přehled o všem. Počínaje přihláškami nových členů, přes sledování jejich uhrazených a neuhrazených plateb, až po docházku hráčů na tréninky. Klub lze řídit prakticky odkudkoliv. Za nás můžeme platformu ostatním sportovním klubům vřele doporučit.

TK Milevsko
Tomáš Kainráthhráč, trenér a člen VV, TK Milevsko
Jan Michalík

S každým přihlášením do EOS nacházím stále nové možnosti a vždy z nich mám radost. Třeba v řešení plateb platforma velmi pomáhá, nemusím těžce vymáhat peníze od dlužníků, upomínky chodí automaticky. Z naší strany spokojenost a kudy chodím, tudy chválím a doporučuji.

Plavecký klub Slavoj Bruntál
Jan Michalíkpředseda, Plavecký klub Slavoj Bruntál
Zdeněk Milichovský

Prezentace produktu byla velmi pěkná a skvělá komunikace s vámi je zárukou toho, že kdykoli se na vás obrátím, vše spolu vyřešíme. Hned zpočátku je za mě největší výhodou přehled všech členů na jednom místě, jednoduché exporty do různých rejstříků a přehledné platby příspěvků. Super je, že vše běží i v mobilní aplikaci. Posouváme klub do moderní doby:)

Vembloud Korfbal Club Kolín
Zdeněk Milichovskýsekretář klubu a trenér, Vembloud Korfbal Club Kolín
Stanislav Hujo

EOS je super. Mne ako sekretárovi klubu, ktorý má aj iné zamestnanie, EOS veľmi uľahčil riadenie klubu: manažovanie udalostí, posielanie informácii, a hlavne vystavovanie a evidencia platieb. Hodnotím EOS veľmi pozitívne, naozaj pomáha a hlavne šetrí čas.

Warriors Bratislava
Stanislav Hujosekretár, Warriors Bratislava
Pavol Veninger

Komunikácia od klubu smerom k hráčom je s EOS podstatne jednoduchšia a nevieme si predstaviť fungovanie bez neho. Tiež tempo, akým sa EOS updatuje a zlepšuje je skutočne pozoruhodné.

Športový klub LIDO
Pavol Veningerpredseda, Športový klub LIDO
Adam Wollný

EOS je nástroj, který mi usnadnil každodenní správu klubu a uvolnil nám ruce pro další rozvoj. V EOS máte prostě veškeré údaje, které jsou navíc zpětně dohledatelné, když je potřeba agendu předat na jinou osobu. Nastavení a ovládání je velmi intuitivní a snadné. Nám to v klubu funguje skvěle.

FBC Letka
Adam Wollnýsekretář, FBC Letka
Peter Granec

Vsadili sme kartu na klubovú platformu EOS. Teraz máme jednoduchú možnosť komunikácie s rodičmi, prehľadné informácie či efektívnejšie organizovanie rôznych aktivít. Už si nevieme predstaviť lepšiu aplikáciu na riadenie všetkých členov klubu. Aj členovia a priatelia klubu sú s EOSom nadmerne spokojný.

Florbal Hodonín
Peter Granecšéftrenér, Florbal Hodonín
Libor Bolda

Pro nás je EOS nástroj, který nám uspoří nejen čas, ale dává nám jedinečný přehled o dění v klubu. Není to jen evidence, ale i komunikační nástroj plný vychytávek, na které nenecháme dopustit. EOS se pořád vyvíjí a reaguje na potřeby klubů.

Gorily Plzeň
Libor Boldapředseda klubu, Gorily Plzeň
Jiří Korčák

Aplikace EOS nám zjednodušila celý klubový management a dala všechny informace jasně a srozumitelně do rukou vedení. Největším přínosem pro náš klub byl přechod na elektronické platby přímo skrze aplikaci. Také nám velice ulehčily práci automatické registrace a hromadné rozesílání mailů. Komunikace mezi rodiči, administrativou a vedením je díky EOS mnohem jednodušší a pro všechny jasnější.

Žraloci Ledenice
Jiří Korčákadministrátor a hráč, Žraloci Ledenice
Hana Pospíšilová

Platformu EOS jsme si vybrali na základě doporučení jiných badmintonových klubů. Zároveň byla rozhodujícím faktorem perfektní komunikace a vstřícnost zástupce EOSu. Skvělý byl osobní přístup a variabilita při nastavování počátečních kroků. Platformu jsme si pořídili zejména z důvodu usnadnění komunikace s hráči a rodiči. Dále pro evidenci plateb a docházky a také pro řešení nominací na turnaje a odměn trenérů.

SKP Kometa Brno
Hana PospíšilováVedoucí oddílu badmintonu, SKP Kometa Brno
Martin Sadil

Krátká ukázka EOS nás nadchla. Proces pořízení proběhl nadstandardní formou. Zkušební verze, videoukázka, profesionální a přátelská komunikace. Zásadním přínosem je jednotná komunikace s členy a rodiči, správa členských příspěvků a zdravotních prohlídek. Aplikace také nabízí možnost rychlé reakce např. při změnách počasí apod.

Martin Sadilpředseda, Atletický klub Šternberk
Jiří Herian

Platformu EOS používáme už roky a byl to zcela logický krok k tomu, abychom posunuli správu klubu na úroveň, která odpovídá současnému stavu technologií. Jsem rád, že se potvrdilo, že to bylo správné rozhodnutí. Možná jedno z těch nejlepších, co jsme za 12 let vedení klubu udělali. Ti, kteří nás znají, dobře vědí, že se inovací ve sportu rozhodně nebojíme a chceme být moderní nejenom v názvu našeho sportu.

TopGym Karlovy Vary
Jiří Herianpředseda, TopGym Karlovy Vary
Petr Krones

EOS nám jednoznačně ulehčil administrativu, která se týká členských příspěvků, tréninků, zápasů i klubových aktivit. To, že máme vše na jednom místě, je pro nás velká výhoda. Postupně zařazujeme do chodu další moduly, to už je příjemný bonus.

Korfbal TJ Sokol Koblov
Petr Kronespředseda spolku, Korfbal TJ Sokol Koblov
Vendula Seifertová

U nás skoro platí, že datujeme naše fungování "před EOSem – po EOSu" :-) Jsme opravdu spokojení. Výrazně se nám zjednodušila komunikace uvnitř klubu, mezi týmy, s hráči a rodiči. Zrychlilo se předávání informací, evidence docházky, ale i výběr všech možných plateb.

SaBaT Praha
Vendula Seifertováčlen VV, trenérka mládeže, SaBaT Praha
David Lískovec

Přechod na EOS hodnotíme velmi pozitivně a můžeme potvrdit i reference o výborné podpoře, což v našem případě o pořízení rozhodlo. Platforma nám pomohla najít řešení na to, jak objektivně rozdělit odměny trenérům nebo jak zlepšit transparentnost variabilních členských poplatků. Dalším přínosem je přímý komunikační kanál na všechny členy. Markantní zlepšení jsme docílili v dokumentaci souhlasů a také zdravotních prohlídek hráčů.

Hluboká B&S Club
David LískovecSportovní koordinátor softballu, Hluboká B&S Club
Jiří Blajer ml.

Platformu si od začátku nemůžu vynachválit. Trenér má přehled, plánování tréninků a dalších akcí je o dost lehčí. EOS celkově usnadní práci. Také bych chtěl poděkovat týmu EOS za podporu a vstřícnost – kdykoli potřebujeme pomoct, jsou tu pro nás.

SDH Březové Hory
Jiří Blajer ml.vedoucí mládeže, SDH Březové Hory
Tereza Olšarová

EOS nás oslovil díky svému komplexnímu „záběru“ – skvělé propojení evidenční a komunikační platformy, vše na jednom místě, přehledně a srozumitelně, jak pro vedení, tak i pro tanečníky a jejich rodiče. Procesu pořízení není co vytknout, skvělá komunikace. Ze strany EOSu o nás bylo maximálně postaráno.

Taneční škola Horizonty Havířov
Tereza Olšarovášéftrenérka, Taneční škola Horizonty Havířov
Kryštof Jelínek

Platforma splňuje vše, co jsme očekávali – dobrý poměr funkcí, bezpečnosti a ceny. Přesvědčilo nás i to, že EOS používají různé Sokoly a další renomované kluby. Navíc jsme ocenili skvělou komunikaci a možnost trial verze. Nikdy nevázla komunikace a vždy jste skvěle zodpověděli naše dotazy. Na prvním místě je pro nás sport a EOS nám pomůže se soustředit na něj.

Slavoj Litoměřice
Kryštof Jelínekadministrátor, Slavoj Litoměřice
Peter Torda

Chceli sme zjednodušiť administratívu trénerom, pokiaľ ide o dochádzku, členské poplatky, ako aj komunikáciu medzi trénermi a smerom k rodičom. S použitím systému EOS sa nám to podarilo, a preto systém vrelo odporúčam ako klubovú platformu pre všetkých trénerov a organizačných pracovníkov, ktorí majú vďaka nemu všetky potrebné informácie ihneď k dispozícii.

Basketbal Považská Bystrica
Peter Tordapředseda, Basketbal Považská Bystrica
Jan Kyjovský

V pěveckém sboru (cca 180 členů) jsme potřebovali zefektivnit organizaci zkoušek, koncertů a zájezdů. Vyzkoušeli jsme platformu EOS, která je využívaná především ve sportovních klubech, a výsledek předčil naše očekávání. Zejména si ceníme individuálního přístupu vývojářů, kteří pro nás systém přizpůsobili.

Pueri gaudentes
Jan Kyjovskýsbormistr, Pueri gaudentes
Ondřej Klíma

Díky platformě EOS se můžeme daleko více věnovat práci s dětmi, než pracovat v administrativě. V aplikaci je potenciál, který může ušetřit desítky, někomu i stovky hodin za počítačem. Navíc je aplikace tak přehledná, že s ní může pracovat takřka kdokoliv. Můžeme jen doporučit!

FBC Vipers Most
Ondřej Klímasekretář, FBC Vipers Most
Marián Polák

Systém EOS posunul náš klub o 2 úrovne vyššie po 10 rokoch fungovania, pokiaľ ide o manažérske procesy, komunikáciu s rodičmi aj staršími členmi, správu udalostí a všetko, s čím sa stretáva fungujúci športový klub. EOS zvýšil „profesionálny“ dojem klubu v očiach členov. Je vidieť, že to robia profesionáli. Držím palce v ďalšej práci.

Galaktikos Bratislava
Marián Polákpredseda, Galaktikos Bratislava
Enikő Lakyová

Po dlhých rokoch spravovania administratívy a komunikácie papierovým spôsobom sme sa rozhodli prejsť na modernú platformu EOS. Zistili sme, že ta je skvelým trojuholníkom spájajúcim funkcionárov, trénerov a športovcov/rodičov. Administratívne úlohy sú teraz oveľa rýchlejšie a jednoduchšie, a informácie sa šíria po celej našej komunite v priebehu niekoľkých sekúnd. EOS prispel k posunu klubu do 21. storočia a odporúčame ho každému, kto sa snaží zlepšiť svoje procesy a posilniť spoločenstvo v rámci svojho klubu.

MŠO Štúrovo
Enikő Lakyovášportový organizátor, MŠO Štúrovo
Lubomír Zach

Platforma EOS nám usnadňuje práci v komunikaci se členy klubu i se členy realizačních týmů. Máme díky ní přehled o plnění povinnosti členů (oddílové příspěvky, zdravotní prohlídky atd.) a významně usnadňuje přehled o docházce na tréninky.

Lubomír Zachpředseda, TJ Tatran Kraslice
Jana Klempířová

EOS nabízí jednoduchou aplikaci pro rodiče a děti. Rodiče se poměrně rychle naučili omlouvat děti z tréninků a také pro trenéry je práce s docházkou celkem snadná. Díky EOS se nám zlepšil i výběr příspěvků – téměř všechny jsou vybrány dříve, než loni. EOS splňuje vše, co potřebujeme.

SK Horní Staré Město
Jana KlempířováOrg. pracovnice, SK Horní Staré Město

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář