Reference


Sokol Pardubice

"Systém eos nám šetří jak čas, tak náklady. Obrovsky se nám zrychlila administrace s členskou základnou a zefektivnil systém evidence členů a plateb."

Vít Drašar
starosta, Sokol Pardubice
1 / 11
FK Brandýs-Boleslav

"Na eos club zone nás nejvíce potěšilo to, jak je možné vybírat příspěvky a komunikovat je směrem k rodičům. Jak transparentní ten proces může být."

Martin Vyroubal
koordinátor mládeže, FK Brandýs-Boleslav
2 / 11
Atletický klub Olomouc

"Krásně se nám sjednotila komunikace mezi kanceláří, trenéry a jednotlivými členy klubu. Příjemně nás překvapila i odezva od členů a rodičů."

David Uhlíř
předseda, Atletický klub Olomouc
3 / 11
ACEMA Sparta Praha

"Na eos club zone nejvíce oceňujeme, že máme díky ní klub na jednom místě, což nejvíce oceňujeme při organizaci nejrůznějších klubových akcí."

Daniel Wertheim
marketingový manažer, ACEMA Sparta Praha
4 / 11
FBŠ Bohemians Praha

"Největší úsporou je úbytek mailové komunikace, protože rodiče tady najdou všechno – nominace, docházky nebo platby. To vše jde skrz eos."

Adéla Bočanová
sekretářka, FBŠ Bohemians Praha
5 / 11
Florbal Mladá Boleslav

"Na eos club zone oceňujeme přehlednost, jednoduchost a velice intuitivní prostředí."

Tadeáš Chroust
provozní manažer a sekretář, Florbal Mladá Boleslav
6 / 11
ČVK Praha

"Platforma eos mi neuvěřitelně šetří čas. Stačí tam bouchnout, že máme závody a rodiče si tam vše přečtou. Díky tomu máme víc času na tréninky s dětmi."

Monika Perglerová
koordinátorka mládeže, ČVK Praha
7 / 11
BK Armex Děčín

"Eos zjednodušil a zcentralizoval fungování našeho klubu. Největší úspora je čas a energie trenérů, kteří mají správu svých týmů mnohem jednodušší."

Jakub Důra
sportovní manažer, BK Armex Děčín
8 / 11
Eagles Praha

"Appku bych doporučila všem klubům, které chtějí být moderní a chtějí komunikovat online, což je podle mě v dnešní době must-have. S eos to navíc zvládne i laik."

Veronika Burianová
sportovní manažerka, Eagles Praha
9 / 11
Kanonýři Kladno

"Neustále mě překvapuje individuální přístup v podpoře. Zásadní připomínky, náměty nebo dotazy jsou řešeny vždy téměř obratem."

Ondřej Riebauer
generální manažer, Kanonýři Kladno
10 / 11
Sportklub Kladno

"Dřív jsme na všechno měli papírové přihlášky a ručně jsme vystavovali doklady pro pojišťovnu. Díky eos jsme tyto procesy urychlili a zlepšili komunikaci s rodiči."

Denisa Sládková
šéftrenérka Děti na startu, Sportklub Kladno
11 / 11

Všechny reference

Reference podle sportu
Zobrazit vše
Atletika
Baseball & Softball
Basketbal
Florbal
Fotbal
Hokejbal
Plavání
Sokol & TJ
Veslování
Václav Culka

„Systém eos club zone je něco, bez čeho si dnes už vůbec nedokáži představit řízení klubu jakékoliv velikosti. Když se podívám nazpět, musím se usmát při představě vyplňování excelových tabulek. Skutečná síla této platformy přitom tkví v tom, že ji nevytváří teoretičtí programátoři od stolu, ale vytvořili ji sportovci a stále se vyvíjí dle požadavků reálných klubů.“

ACEMA Sparta Praha
Václav Culkagenerální manažer, ACEMA Sparta Praha
Jan Dvořáček

"Systém eos nám značnou mírou usnadnil a zefektivnil práci v klubu. Nyní máme všechny potřebné informace o členech na jednom místě. Družstva a jejich aktivity jsou transparentní a jednoduše přístupné pro vybrané pracovníky. Máme rychlý přehled o platbách a synchronizace s webem také funguje na výbornou. Tato propracovaná platforma je nepochybně krokem vpřed ve směru řízení jakéhokoliv sportovního klubu."

Slavoj BK Litoměřice
Jan Dvořáčekšéftrenér SCM, Slavoj BK Litoměřice
Tomáš Pacák

„Zavedení klubové platformy eos považuji za jeden z přelomových okamžiků posledních let. Pro organizační zajištění takřka všech činností klubu je eos naprosto neodmyslitelným nástrojem. Odhaduji, že nám platforma sama o sobě ušetří práci v rozsahu skoro jednoho celého úvazku, což je samozřejmě významná úspora.“

Florbal MB
Tomáš Pacákgenerální manažer, Florbal MB
Jan Fuchs

„Za relativně krátkou dobu jsme se u nás v oddíle přesvědčili o přínosu a užitečnosti systému EOS. Díky němu není problém s výběrem příspěvků, platbami za oblečení, plánování soustředění a turnajů. Zjednodušil se i systém přihlášek nových členů a potvrzování nutných dokumentů o GDPR. Za nás jednoznačně jednička s hvězdičkou.“

Spectrum Praha
Jan FuchsPředseda oddílu, Spectrum Praha
Marek Lenner

„Hľadali sme softvér, ktorý nám uľahčí prácu a komunikáciu s našimi členmi a rodičmi. Klubová platforma eos pokryla všetky naše požiadavky a dokonca ich ďaleko prekonala. Po výborných skúsenostiach sme sa rozhodli aj pre nový web, ktorý je moderný a ľahko editovateľný.“

FBK Harvard Partizánske
Marek Lennermarketingový manažer, FBK Harvard Partizánske
Jana Sasynová

"Oceňujeme docházkový systém, který se nám stal obrovským přínosem po zpracování mezd pro trenéry. Přehled docházky se také hodí pro různé dotační programy. Pro rodiče, děti a členy se staly vzkazy na nástěnce bezpečným, pohodlným a rychlým zdrojem informací. Eos nám zajišťuje dokonalý, ucelený přehled informací o našich členech a platbách členů a rychlou informovanost o všem důležitém, co se děje v oddíle."

TJ Třineckých Železáren
Jana Sasynovávedoucí sportovního střediska atletiky, TJ Třineckých Železáren
Tomáš Syryčanský

"Od zavedení klubové platformy eos máme vše důležité pod jednou střechou. Pro nás to byl jeden z nejdůležitějších kroků v rámci zkvalitňování služeb pro naše členy a taky pro nás samotné. I rodiče hodnotí eos club zone pozitivně, jako velký krok vpřed."

FD Teplice a Sport Krupka s.r.o.
Tomáš Syryčanskýpředseda a manažer, FD Teplice a Sport Krupka s.r.o.
Jiří Vlček

„Systém eos club zone pro náš klub představuje v rámci komunikace, správy a dalších oblastí vstupenku do 21. století. Zjednodušení, efektivita a větší přehled pro trenéry, sportovce, členy i rodiče považuji jako velké plusy této platformy. Navíc se platforma neustále vyvíjí a reaguje na aktuální trendy."

KPSP Kometa Brno
Jiří Vlčekpředseda klubu, KPSP Kometa Brno
Martin Zozulák

"Jako hráč mám díky eos absolutní přehled o fungování svého družstva. Přesně vím, kde a kdy mám být, a nemusím nic složitě hledat na různých místech. V podstatě neexistuje informace, kterou bych v eos club zone nenašel. Z pohledu člena výkonného výboru nám platforma eos řeší v podstatě celou komunikační agendu."

Sokoli Pardubice
Martin Zozulákhráč a generální manažer, Sokoli Pardubice
Jan Hájek

„Největší přínos systému eos vidím v tom, že máme kontakty na jednom místě, dostupné kdykoli online a napříč všemi kategoriemi. Komunikace se tedy velmi zjednodušila. Také máme díky platformě hezký přehled v příspěvcích.“

VK Blesk
Jan Hájektrenér, VK Blesk
Michal Miškovský

"Web napojený na platformu eos chytře získává data také z florbalového informačního systému FIS, čímž správcům stránek odpadá mnoho administrativních starostí. Samotná správa webu je jednoduchá a intuitivní. Za špičková považuji i veškerá designová řešení.“

Florbal Mladá Boleslav
Michal MiškovskýPR manažer, Florbal Mladá Boleslav

"Na eos club zone nás nejvíce potěšilo to, jak je možné vybírat příspěvky a komunikovat je směrem k rodičům. Jak transparentní ten proces může být."

FK Brandýs-Boleslav
Martin Vyroubalkoordinátor mládeže, FK Brandýs-Boleslav

„Platformu eos ráda využívám, protože se jedná o výborný nástroj, kde se dozvím vše, co ohledně našeho týmu potřebuji – jestli máme zaplacené příspěvky, kdy synovi končí lékařská prohlídka, mohu ho zde omluvit z tréninku. Zjistím tam taky, kdo všechno jede na turnaj a můžeme se domluvit s ostatními rodiči na společné dopravě, když na ně nemám kontakt."

FbK Orlicko-Třebovsko
Helena Vlčkovárodič hráče, FbK Orlicko-Třebovsko

"Systém eos nám šetří jak čas, tak náklady. Obrovsky se nám zrychlila administrace s členskou základnou a zefektivnil systém evidence členů a plateb."

Sokol Pardubice
Vít Drašarstarosta, Sokol Pardubice

"Krásně se nám sjednotila komunikace mezi kanceláří, trenéry a jednotlivými členy klubu. Příjemně nás překvapila i odezva od členů a rodičů."

Atletický klub Olomouc
David Uhlířpředseda, Atletický klub Olomouc
Pavel Kasal

"Platforma EOS nám přinesla už od samého začátku zjednodušení administrativy, komfort a rychlost v zadávání klubových akcí a informovanosti o nich, stejně jako výborný přehled a kontrolu účasti na trénincích jednotlivých týmů klubu. Byl jsem překvapen, jak rychle vzali členové klubu všech věkových kategorií EOS platformu za svou."

Painbusters Most
Pavel Kasalpředseda klubu, Painbusters Most

"Největší úsporou je úbytek mailové komunikace, protože rodiče tady najdou všechno – nominace, docházky nebo platby. To vše jde skrz eos."

FBŠ Bohemians Praha
Adéla Bočanovásekretářka, FBŠ Bohemians Praha
Vít Koplík

"Díky platformě eos se nám zpřehlednila a zjednodušila práce vedení klubu a hlavně komunikace směrem do klubu. Pro členy vedení to celkově přineslo velkou časovou úsporu."

1. FC Viktorie Přerov
Vít Koplíkmístopředseda klubu, 1. FC Viktorie Přerov
Jan Smrž

"Eos má opravdu skvělou podporu od vývojářů, kteří na naše dotazy reagují okamžitě. Na programu si jinak nejvíce vážím toho, že nám velice usnadnil veškerou administrativu spojenou s klubem (platba příspěvků, vedení docházky, přehledná komunikace s hráči a rodiči, vystavování potvrzení za úhradu, potvrzení pro pojišťovny, ...). No zkrátka vše je na jednom místě."

T.J. Sokol Srbice
Jan SmržT.J. Sokol Srbice

"Na eos club zone oceňujeme přehlednost, jednoduchost a velice intuitivní prostředí."

Florbal Mladá Boleslav
Tadeáš Chroustprovozní manažer a sekretář, Florbal Mladá Boleslav
Petr Zídek

„Nejvíc si cením komplexnosti systému. Představa řídit jednotu naší velikosti, a ještě chodit do práce, je hrozná. Vlastně by to dělat nešlo. Párovat si platby, komunikovat s rodiči jen e-mailem a další věci... Takhle díky eosu to zvládáme ve třech lidech bez problému. Návratnost investice byla v případě našeho Sokola téměř okamžitá."

T.J. Sokol Dolní Chabry
Petr Zídekmístostarosta, T.J. Sokol Dolní Chabry

"Platforma eos mi neuvěřitelně šetří čas. Stačí tam bouchnout, že máme závody a rodiče si tam vše přečtou. Díky tomu máme víc času na tréninky s dětmi."

ČVK Praha
Monika Perglerovákoordinátorka mládeže, ČVK Praha
Patrik Fiferna

"Platforma eos nejen zvýšila naši efektivitu, ale přispěla i k lepšímu vnímání našeho klubu jak z pohledu rodičů, tak i fanoušků. Dalším benefitem je příjemná a flexibilní spolupráce s vývojáři systému."

SK Polaban Nymburk
Patrik Fifernapředseda klubu, SK Polaban Nymburk

"Eos zjednodušil a zcentralizoval fungování našeho klubu. Největší úspora je čas a energie trenérů, kteří mají správu svých týmů mnohem jednodušší."

BK Armex Děčín
Jakub Důrasportovní manažer, BK Armex Děčín

"Appku bych doporučila všem klubům, které chtějí být moderní a chtějí komunikovat online, což je podle mě v dnešní době must-have. S eos to navíc zvládne i laik."

Eagles Praha
Veronika Burianovásportovní manažerka, Eagles Praha

"Neustále mě překvapuje individuální přístup v podpoře. Zásadní připomínky, náměty nebo dotazy jsou řešeny vždy téměř obratem."

Kanonýři Kladno
Ondřej Riebauergenerální manažer, Kanonýři Kladno

"Dřív jsme na všechno měli papírové přihlášky a ručně jsme vystavovali doklady pro pojišťovnu. Díky eos jsme tyto procesy urychlili a zlepšili komunikaci s rodiči."

Sportklub Kladno
Denisa Sládkovášéftrenérka Děti na startu, Sportklub Kladno

"Na eos club zone nejvíce oceňujeme, že máme díky ní klub na jednom místě, což nejvíce oceňujeme při organizaci nejrůznějších klubových akcí."

ACEMA Sparta Praha
Daniel Wertheimmarketingový manažer, ACEMA Sparta Praha
Jan Bílý

"Jsme moc rádi, že jsme se ke spolupráci s firmou EOS rozhodli. Trenéři si chválí využití platformy jako komunikačního portálu a klubová platforma celému klubu ulehčí administrativní činnost, ubyde velké množství papírování. Při cca 250 aktivních členech je pro rodiče, hráče a trenéry super mít vše na jednom místě. Zároveň je velké plus mobilní aplikace. Za HBC Pardubice mohu ostatním hokejbalovým klubům klubovou platformu doporučit!"

HBC Pardubice
Jan BílýHCM a sportovní manager, HBC Pardubice

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář