Podpora

Naše podpora

Naše podpora

Pracuješ s platformou a něco ti není jasné? Naše podpora ti je k dispozici. Během týdne od 9 do 17 a v kritických chvílích 24/7.

Portál pro správce

Zaregistrujte se do komunitní platformy pro správce, kde se můžete ptát a diskutovat s námi a správci z ostatních klubů.

Nejčastější dotazy

Tady najdeš konkrétní odpovědi na dotazy, které často od klubů dostáváme.

Jak se přihlásím do našeho klubu?

Váš klub už používá klubovou platformu eos, ale nemůžeš ji najít nebo se přihlásit? Platforma běží na webové adrese vašeho klubu. Zkus ji najít zadáním názvu klubu do vyhledávacího pole. Na přihlašovací stránce si pak můžeš třeba nechat obnovit heslo, pokud je to potřeba. Kdyby se ti nedařilo, kontaktuj prosím vedení vašeho klubu.

Články podpory

Pokud si s něčím v klubové platformě eos nevíš rady, zkus najít odpověď tady.

Díky klubové platformě eos si můžete přehledně vést docházku na trénincích, zobrazovat si statistiky pro jednotlivé týmy a také docházku hromadně exportovat.
Klubová platforma umožňuje pod jedním uživatelským účtem spravovat více členů. V praxi je tedy možné fungovat pod svým účtem a mít pod ním napárovaných i několik dětí a jednoduše se mezi nimi přepínat. A to jak ve webové verzi, tak v mobilní aplikaci.
V tomto článku si podrobněji popíšeme práci s událostmi a jak může fungovat celé jejich workflow. Obecné události je díky nové funkci možné převádět na jakýkoli jiný druh události. Z obecné události tak teď třeba v mžiku uděláš nominaci. Další novou možností je chytré kopírování událostí.
E-mailové notifikace jsou dobrý základ, jak se dozvědět o všem důležitém. Zároveň ti okamžité notifikace chodí do mobilní appky, pokud ji tvůj klub používá. Novinkou od verze 2.8.2 jsou ale i notifikace přímo do prohlížeče, resp. desktopové aplikace, kterou si můžeš přidat na svůj počítač. V tomto článku si ukážeme, jak tyto tzv. Web Push notifikace zapnout.
Klubovou platformu si pro snadnější a přehlednější práci můžeš přidat i jako aplikaci přímo do počítače. Hlavní výhodou je to, že do ní můžeš dostávat Web Push notifikace – upozornění stejně pohotová jako do mobilní appky. Kromě toho však získáš další výhody oproti webové verzi, jako je počet notifikaci přímo na ikoně, snadný a rychlý přístup do vaší klubové platformy na jedno kliknutí a celkově uživatelsky příjemnější práce v platformě.
Když se blíží nová sezona, je i v klubové sekci třeba za tou stávající udělat čáru. Co všechno je potřeba udělat a nastavit a jaké máte možnosti, se dozvíte v tomto článku.
Zaznamenal někdo z vašich členů v mobilní aplikaci problémy s notifikacemi? Na systému Android se někdy může stát, že nové notifikace přestanou chodit. Záležitost intenzivně řešíme, nicméně problém často vyplývá přímo z nastavení telefonu. Tady se dozvíte pár tipů, jak si mobil nastavit, aby notifikace bezproblémově chodily. Do aplikace jsme taky přidali nástroj pro test notifikací.
Tato horká novinka přichází do klubové sekce s velkou aktualizací na verzi 2.6. Vytvořili jsme celý nový modul Členská konta, chytře ho provázali s dalšími, a tím jsme do klubové sekce přidali řadu nových skvělých funkcí, které určitě oceníte. Především je díky členským kontům možné pracovat s bonusy, odměnami a účastnickými poplatky! Pojďme si vše představit.
Klubovou platformu eos club zone je možné provázat s florbalovým informačním systémem FIS Českého florbalu, ze kterého se pak do platformy dají např. stahovat zápasy pro jednotlivé týmy. V tomto článku si ukážeme několik jednoduchých kroků, které je pro to potřeba udělat.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář