Menu

podpora

Pokud si s něčím v klubové sekci eos club zone nevíš rady, zkus najít odpověď tady.

COVID potvrzení

Reagujeme na současnou dobu a do klubové sekce eos jsme naprogramovali systém sledování COVID potvrzení členů na tréninky a jiné události. V tomto článku se dozvíš, jak se s potvrzeními pracuje a jak systém automaticky dle legislativy hlídá termíny.

jak na přechod do nové sezony

Když se blíží nová sezona, je i v klubové sekci třeba za tou stávající udělat čáru. Co všechno je potřeba udělat a nastavit a jaké máte možnosti, se dozvíte v tomto článku.

notifikace v mobilní appce – Android

Zaznamenal někdo z vašich členů v mobilní aplikaci problémy s notifikacemi? Na systému Android se někdy může stát, že nové notifikace přestanou chodit. Záležitost intenzivně řešíme, nicméně problém často vyplývá přímo z nastavení telefonu. Tady se dozvíte pár tipů, jak si mobil nastavit, aby notifikace bezproblémově chodily. Do aplikace jsme taky přidali nástroj pro test notifikací.

členská konta

Tato horká novinka přichází do klubové sekce s velkou aktualizací na verzi 2.6. Vytvořili jsme celý nový modul Členská konta, chytře ho provázali s dalšími, a tím jsme do klubové sekce přidali řadu nových skvělých funkcí, které určitě oceníte. Především je díky členským kontům možné pracovat s bonusy, odměnami a účastnickými poplatky! Pojďme si vše představit.

FIS – florbalový informační systém

Klubovou sekci eos club zone je možné provázat s florbalovým informačním systémem FIS Českého florbalu, ze kterého se pak do platformy dají např. stahovat zápasy pro jednotlivé týmy. V tomto článku si ukážeme několik jednoduchých kroků, které je pro to potřeba udělat.

mobilní aplikace – jak přidat svůj klub

Mobilní aplikaci eos club zone si stačí stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store. Pokud má váš klub na appku aktivní licenci, klub si do aplikace jednoduše přidáš.

klubová sekce pro členy a rodiče – jak na to

Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou sekci. Prý to bude lepší pro všechny. I já jako člen/rodič budu mít všechny informace na jednom místě. Jen se v internetovém prohlížeči nebo v mobilní aplikaci přihlásím a všechno, co se týká mého působení v klubu, tam najdu.

nová verze klubové sekce – novinky pro členy a rodiče

Pokud právě váš klub přechází na novou verzi klubové sekce, určitě tě zajímá, co je v ní oproti původní verzi nového. Je toho spousta a další věci budou každý měsíc přibývat! Tady zmíníme alespoň ty hlavní novinky.

import členů do platformy

Když jste v klubové sekci eos noví, jedním z prvním kroků je hromadný import členů, kterým v rychlosti vytvoříš vaši členskou databázi klidně po stovkách osob. V tomto článku si vysvětlíme, jak si připravit tabulku (CSV soubor), pomocí které členy do klubové sekce hromadně nahraješ.

přechod z původní verze na novou – jak si převést uživatelský účet

Používali jste dosud v klubu původní verzi eos club zone a právě přecházíte na novou? Pokud jsi člen nebo zástupce/rodič, tady se dočteš, jak do klubové sekce eos club zone udělat svůj první krok – jak si vytvořit nové přihlašovací údaje pro přihlášení. Pokud jsi zástupce člena, budeš mít v nové verzi klubové sekce nově svůj účet přiřazený ke členovi se svými vlastními přihlašovacími údaji! Vysvětlíme tady stručně i to, jak rodičovský a členský přístup funguje.