Jak si nastavit Web Push notifikace

E-mailové notifikace jsou dobrý základ, jak se dozvědět o všem důležitém. Zároveň ti okamžité notifikace chodí do mobilní appky, pokud ji tvůj klub používá. Novinkou od verze 2.8.2 jsou ale i notifikace přímo do prohlížeče, resp. desktopové aplikace, kterou si můžeš přidat na svůj počítač. V tomto článku si ukážeme, jak tyto tzv. Web Push notifikace zapnout.

jak si Web Push nastavit

Nastavení všech notifikací najdeš v Nastavení uživatele, kam se můžeš prokliknout přes své iniciály, jak vidíš na obrázcích níže. Tam se i dozvíš, jestli jsou notifikace tvým prohlížečem podporované. Přesný postup pros nastavení je následující:

  1. Přejdi do Nastavení uživatele.
  2. Proklikni se do nastavení Notifikací do prohlížeče.
  3. Klikni na Zapnout notifikace.
  4. Potvrď povolení notifikací, které ti zobrazí tvůj prohlížeč.

systém odesílání notifikací

V Nastavení uživatele si můžeš zkontrolovat i další nastavení notifikací – těch do appky a e-mailu. Pokud máš aktivované notifikace do mobilní appky nebo prohlížeče (potažmo do appky na počítači), budeš dostávat notifikace do e-mailu s chytrým zpožděním (standardně 4 hodiny) – ale jen pokud si notifikaci do té doby nepřečteš v appce nebo prohlížeči. Jestli notifikace do appky nebo prohlížeče aktivní nemáš, budeš dostávat ty e-mailové okamžitě. Nebudeš tak mít zahlcený e-mail upozorněními, která si přečteš v appce!

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář