Klubová platforma jako aplikace na počítač

Klubovou platformu si pro snadnější a přehlednější práci můžeš přidat i jako aplikaci přímo do počítače. Hlavní výhodou je to, že do ní můžeš dostávat Web Push notifikace – upozornění stejně pohotová jako do mobilní appky. Kromě toho však získáš další výhody oproti webové verzi, jako je počet notifikaci přímo na ikoně, snadný a rychlý přístup do vaší klubové platformy na jedno kliknutí a celkově uživatelsky příjemnější práce v platformě.

co budu potřebovat

Aplikaci klubové platformy eos si můžeš nainstalovat jak na počítači s operačním systémem Windows, tak Apple MacOS. Stačí ti k tomu prohlížeč Google Chrome, přes který si appku přidáš.

jak si appku na počítač přidám

  1. Otevři prohlížeč Google Chrome.
  2. Zadej adresu vaší klubové platformy.
  3. Vpravo nahoře v systémové liště klikni na instalační ikonku. 
  4. Klikni na "Instalovat".
  5. Zástupce appky se ti vytvoří na ploše nebo v docku – nebo si ho prostě dej kamkoli, kde ti bude po ruce.
  6. Spusť appku a přihlas se do klubové platformy svými klasickými přihlašovacími údaji.

Web Push notifikace

Na ikoně aplikace (která má navíc podobu vašeho loga!) se ti zobrazují počty notifikací. Navíc si můžeš na obrazovce Nastavení uživatele zapnout Web Push. Tyto notifikace ti pak budou chodit přímo do počítačové appky – stejně, jako ti pípají v té mobilní. Na této obrazovce najdeš i podrobnější nastavení notifikací do appky a e-mailu.

Jak si nastavit Web Push notifikace do prohlížeče se dozvíš v tomto článku.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář