Správa docházky a exporty

Díky klubové platformě eos si můžete přehledně vést docházku na trénincích, zobrazovat si statistiky pro jednotlivé týmy a také docházku hromadně exportovat.

Docházku lze sledovat u Obecných událostí, kterým přiřadíš typ události, u kterého je sledování docházky povoleno.

  1. V Management > Nastavení > Události > Typy událostí si můžeš vytvořit vlastní typy událostí s libovolnou ikonkou a barvou. Tady je potřeba zaškrtnout, že u tohoto typu se bude sledovat docházka. Také je níže možné vybrat, že se pro tyto události bude vyžadovat omluvenka, pokud člen u události vybere, že se neúčastní.
  2. V modulu Události pak vytvoříš Obecnou událost a vybereš vytvořený Typ události. 
  3. Členům, pro které je událost určená, se objeví v kalendáři a můžou se na ni hlásit (možnosti, které budou mít na výběr, si taky můžeš nadefinovat, a sice v Nastavení > Události > Definice účastí) 
  4. Vyber si v Členské sekci z kalendáře nebo přehledu událost a klikni na Docházka. Tam vidíš, jak se členové postupně vyjadřují.

  5. Klikni na Správa docházky a odklikej si reálný stav účasti, jak ho na tréninku vidíš. Pak docházku ulož. To můžeš udělat přímo na tréninku nebo po něm. Docházka jde měnit i 30 dní zpětně. Tuto lhůtu vám můžeme libovolně změnit, stačí dát vědět na support@eos.cz.
  6. Po uložení docházky do ní ještě můžeš přidat libovolné účastníky, kteří třeba ani nejsou na soupiskách daných týmů, pro které událost je.
  7. Na zdi každého týmu si pak můžeš rozkliknout statistiky docházky odfiltrovat si určité období a docházku si vyexportovat.

  8. Pro vedení klubu se pak hodí hromadný export docházky. Ten najdeš v Management > Události pod tlačítkem Další. Tam si přesně vybereš pro jaké týmy a za jaké období chceš docházku vyexportovat. Můžeš si vybrat třeba jen export docházky realizačních týmů napříč celým klubem a podklad využít třeba pro výpočet odměn trenérům.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář