Přihlášení pro členy

Jak se přihlásit do svého klubu, přepínat se mezi více svými dětmi nebo si přidat více klubů do mobilní appky. Nejčastější otázky a odpovědi pro členy a jejich rodiče.

Jak se přihlásím do našeho klubu?

Váš klub už používá klubovou platformu eos, ale nemůžeš ji najít? Platforma je samostatná webová aplikace, která běží na URL adrese klubu. Zkus ji najít zadáním názvu klubu do vyhledávacího pole. Pokud by se ti nedařilo přihlášení, kontaktuj prosím vedení vašeho klubu - kontakt najdeš na přihlašovací stránce platformy. Po přihlášení do webové verze dostaneš i informace pro přidání klubu do mobilní appky.

Články pro přihlášení členů

Pokud si s něčím v klubové platformě eos nevíš rady, zkus najít odpověď tady.

Klubová platforma umožňuje pod jedním uživatelským účtem spravovat více členů. V praxi je tedy možné fungovat pod svým účtem a mít pod ním napárovaných i několik dětí a jednoduše se mezi nimi přepínat. A to jak ve webové verzi, tak v mobilní aplikaci.
Když už máš mobilní appku z obchodu Google Play nebo App Store nainstalovanou, musíš si do ní přidat svůj klub. V tomto návodu ti popíšeme, jak si váš klub do appky přidáš.
Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou platformu eos. Prý to bude lepší pro všechny. I já jako člen/rodič budu mít všechny informace na jednom místě. Jen se v internetovém prohlížeči nebo v mobilní aplikaci přihlásím a všechno, co se týká mého působení v klubu, tam najdu.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář