Exporty členských dat

V platformě EOS si udržujete všechna aktuální data o členech, které vám pomáhají sami členové aktualizovat. EOS je také automaticky pravidelně upozorňuje, aby své údaje zkontrolovali a potvrdili. Tato data si pak kdykoli můžete vyexportovat pro další potřeby, např. pro žádosti o dotace.

Kdokoli, kdo k tomu má oprávnění, může export členských dat provést v Management > Členové. Je možné si vyexportovat:

  • svůj vlastní pohled na databázi – jednorázově připravený nebo dříve uložený
  • předdefinovaný export pro NSA (Národní sportovní agentura – dotace Můj klub)
  • předdefinovaný export pro ČUS (Česká unie sportu)
  • libovolný vlastní export, který vám můžeme připravit na míru (dej vědět na support@eos.cz)

Pro export členů přejdi do Management > Členové, klikni na ikonku exportu a vyber typ a formát exportu.

V případě exportu vlastního pohledu získáš v hotové tabulce všechna tebou vybraná data.

Exporty pro NSA a ČUS

V případě těchto exportů nemusíš vůbec žádný vlastní pohled tvořit, vybírat sloupce apod. Stačí pouze vybrat Typ exportu, např. Rejstřík NSA a vyjede ti přesně ten formát s daty, který je vyžadovaný. EOS do těchto exportů vypíše všechny údaje, které o členech má. Několik chybějících údajů bude však potřeba ve výsledné tabulce ještě doplnit. U exportu pro NSA je to např. druh sportu, četnost tréninkových jednotek, trenér ano/ne.

Vzhledem k tomu, že EOS jinak vyexportuje soubor přesně s těmi sloupci, které jsou pro následný import do systému NSA/ČUS potřeba, stačí doplněný soubor (uložený ve vyžadovaném formátu) naimportovat.

V případě, že pro kontrolu potřebuješ i podrobný přehled docházky, můžeš si ho snadno vyexportovat v Management > Události, jak píšeme v dalším článku.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář