První přihlášení člena/rodiče do platformy

Tvůj klub pořídil klubovou platformu eos a ty se do ní chceš zaregistrovat nebo poprvé přihlásit? Ať už jsi členem, nebo rodičem dítěte, tady najdeš, jak začít.

Postup v krátkých bodech

 1. Proklikni se přes e-mailovou pozvánku, kterou ti zaslalo vedení. V případě registrace přes registrační formulář v platformě musíš nejdříve vyčkat – e-mail s pozvánkou ti přijde, až ti vedení registraci schválí.
 2. Vytvoř si svůj uživatelský přístup. Do platformy se přihlašuješ e-mailem a heslem, které si v tomto kroku nastavíš. Pokud jsi rodič a v platformě budeš zastupovat své dítě, vyber, že jsi zástupce. Platforma totiž rozlišuje přístupy zástupce a člena a pokud je věk člena nižší než rozhodný věk (u většiny klubů 19 let), dostaneš v pozvánce na výběr.
 3. Vyplň formulář s osobními údaji. Součástí může být také udělení GDPR souhlasů, pokud je má klub nastavené. 
 4. Stáhni si mobilní appku, přidej si svůj klub a dostávej notifikace na vše důležité.

Postup krok za krokem

Registrace do klubu je možná dvěma způsoby:

 • Na základě pozvánky zaslané přímo vedením klubu na e-mail člena nebo rodiče.
 • Přes registrační formulář na přihlašovací stránce do vaší klubové platformy. V případě, že registruješ své dítě, zadej jméno a příjmení dítěte, ale kontaktní údaje na sebe jakožto rodiče. Až vedení klubu registraci schválí, přijde ti na mail pozvánka. Pokud registruješ více dětí, vyplň stejnou e-mailovou adresu a účty se ti spárují.

Další kroky:

 • V obou případech máš na e-mailu pozvánku, ve které klikni na Vytvořit účet

 • Pokud je věk člena nižší než rozhodný věk (u většiny klubů 19 let), dostaneš na výběr, jestli jsi rodič/zástupce, nebo člen. Vyber správnou možnost.

 • Potvrď nebo vyplň své jméno a vytvoř si silné heslo.
 • Vyplň osobní a kontaktní údaje člena.
 • Pokud, jsi zástupce, vyplň v dalším kroku i své údaje. Také můžeš přidat dalšího zástupce, např. druhého rodiče.
 • Uděl souhlasy, pokud je klub má nastavené.
 • Pokud jsi rodič a chceš, aby tvé dítě mělo do platformy také svůj aktivní přístup, přejdi z obrazovky Můj přehled do Profilu člena a nech mu na e-mail zaslat pozvánku.
 • Stáhni si mobilní appku a přidej si svůj klub – všechny informace najdeš na stránce Mobilní aplikace po kliknutí na své iniciály vpravo nahoře. 

Vidíš po přihlášení tuto obrazovku? 


Znamená to, že máš vytvořený přístup na člena, ne rodiče. Klikni na tlačítko a dozvíš se kontakty na správce vaší klubové platformy, který ti se změnou přístupu pomůže.

DŮLEŽITÉ! U členů mladších 16 let (nebo dle nastavení jednotlivého klubu) je nutné, aby přihlašovacím procesem jako první prošel právě zástupce. Až následně může dostat přístup do platformy i dítě. Jednoho člena tedy v platformě mohou zastupovat jak oba rodiče, tak samo dítě – všichni pod vlastními přihlašovacími údaji.

Více dětí pod jedním účtem

Pokud máš v klubu více dětí, dostaneš od klubu samostatné pozvánky. Pokud je registruješ přes registrační formulář, zadej u obou svou mailovku – stejnou pro všechny děti. Po přihlášení do platformy se mezi jednotlivými dětmi můžeš přepínat:

Kam dál?

Co vše ti platforma nabízí, se můžeš podívat v samostatném článku.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

Děláte to všechno ručně a je to pořád dokola? Máte z toho nonstop bolehlav? Je 21. století a doba nabízí moderní řešení, jak si ušetřit kupu zbytečné práce.

Nechci být bafuňář